Oficjalny sklep marki.
Jesteś tutaj: BLOG

Blog - najlepsze inspiracje dla Ciebie.

Oregano, a właściwie Lebiodka Pospolita to przyprawa, którą zna każdy z nas.

Kozieradka - ta nazwa na pewno nie raz obiła Ci się o uszy. A czy wiesz, czym właściwie ona jest?

A co idzie w parze z nią? Sezon na przeziębienia!

To właśnie w tym okresie zwiększa się podatność na różne infekcje dróg oddechowych. Każdy z Nas co roku chociaż raz przechodzi przez katar, ból gardła, kaszel czy ogólne złe samopoczucie.

Popularna szczególnie wśród sportowców i osób dbających o zdrowe żywienie – owsianka.

Zachwyca paletą barw, a jej właściwości doceniły kobiety na całym świecie – glinka kosmetyczna.

W polskiej kuchni do tej pory była niedoceniana. Jest to produkt skrobiowy otrzymany z bulwy manioku, brazylijski odpowiednik naszej skrobi ziemniaczanej.

Kurkuma staje się coraz bardziej popularną przyprawą. Jej pochodzenie wywodzi się z Indii a wytwarza się ją z korzenia ostryżu- rośliny z rodziny imbirowatych. 

Z pewnością to pytanie spędza sen z powiek nie jednej osobie. Zwłaszcza, gdy termometry przekraczają 30 stopni Celsjusza zaczynamy szukać pomysłu jak poczuć się lepiej, kiedy "topimy się" w słońcu.

Jak mówi przedszkolna rymowanka witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki.... wszyscy je znają lecz czy wszyscy o nich pamiętają? No i tu pojawia się problem.... Bardzo często zapominamy o tym, że witaminy pełnią bardzo ważną funkcje w organizmie i pomagają w utrzymaniu równowagi i stanu organizmu. Każda funkcja ciała, od trawienia, przez ruch mięśni, po myślenie, wymaga odpowiednich witamin. Niewielu ludzi ma świadomość, że istnieje witamina K, więc pojęcie witaminy K2 może być jeszcze większą niespodzianką. I nie jest inaczej... A to duży błąd! Bo zdaniem naukowców ogromna część populacji cierpi na jej niedobór.....

MSM - choć pewnie każdy z nas gdzieś kiedyś słyszał to jesteśmy pewni, że nie do końca wie co ten skrót oznacza. Dlatego jeśli jesteście ciekawi i chcecie poszerzyć swoją wiedzę zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Następna strona
Dodatkowe informacje
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez Reklama Sosnowiec

ZAREJESTRUJ ZAKUPY A OTRZYMASZ RABAT

Chcę rabat, zakładam konto!
Nie, dziękuję. Kupuję drożej.